Domů
 
O mně
 
Semináře
 
Ceník
 
Novinky
 
Kontakt
 

Kniha
léčebných kódů

Kniha Léčebný kód napsaná Dr. Alexem Loydem a Dr. Benem Johnsonem se stala krátce po svém vydání nejprodávanější knihou. Byla přeložena do 25 jazyků a vydána v desítkách zemích a stala se bescellerem.

Na prestižním mezinárodním serveru Amazon, zabývajícím se především prodejem knih, se tato kniha drží dlouhodobě mezi TOP 10 v kategorii Best Sellers in Alternative Medicine.“.

Léčebný kód vynalezl Dr. Alex Loyd v roce 2001, aby pomohl své ženě z těžkých depresí, kterými trpěla přes 12 let. Touto metodou se své nemoci zbavila po pár dnech a nemoc zmizela na trvalo. Další rok a půl ji ověřoval klasickou lékařskou metodou.

Dnes patří léčebné kódy mezi nejúčinější přírodní léčebný systém na světě praktikující se dnes již ve 143 zemích. Touto metodou se nechali inspirovat tisíce lidí na celém světě při pomáhání sobě i druhým. Jedná se o techniku, kterou můžete sami snižovat hladinu stresu ve svém těle a léčit si téměř všechny fyzické a psychické nemoci. Zároveň ostraňovat záležitosti týkající se vztahů a všech úspěchů ve Vašem životě. Je založena na principu energerického léčení, vycházející ze základů kvantové fyziky.

Tato kniha je o změně života na zcela zásadní úrovni – vůbec nejde o to, že byste museli usilovně snažit, ale jednoduše stačí jen pochopit a praktikovat jednoduché zásady , tak aby se tělo léčilo samo.
Tělo je léčitel obdařený touto schopností schůry. Léčebný kód je nástroj, dávající léčiteli naprostou volnost k provádění jeho práce. Je to v podstatě velmi prostá věc - tak jako všechny veké objevy.


Doporučuji všem před seminářem zakoupit a přečíst

  Copyright © 2015-2019 David Sopoušek