Domů
 
O mně
 
Semináře
 
Ceník
 
Novinky
 
Kontakt
 

O metodě
léčebných kódů

Tato metoda je popsána v knize Léčebný kód jejím autorem je Alex Loyd. (Besceler roku 2013)

Je založena na poznání, že zdrojem všech našich problému je fyziologický stres. Tento fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Pokud má člověk jakýkoliv zdravotní problém, pramení vždy z fyziologického stresu.

Léčebný kód objevil Dr. Alex Loyd v roce 2001 a později rozpracoval a půl roku prověřoval s Dr. Benem Johnsenem.

Dr. Alex Loyd je vysvědcený kněz, který získal doktorské tituly v oborech psychologie a neuropatické medicíny. 12 let se modlil za svoji ženu, která trpěla velmi silnými depresemi. I přestože jeho vysokoškolské práce v oblasti psychologie a 4 roky léčitelství, ho vybavily velkým počtem technik, neuměl své ženě pomoci, vždy docházelo jen k dočasnému potlačení jejích symptomů. Nikdy nedokázal u své ženy a ostatních klientů eliminovat příčinu v zárodku. Až v roce 2001 kdy se vracel ze semináře o kvantové fyzice z Los Angeles a čekal na svůj let domů, nikdy nezapomene na hlas své ženy v telefonu. Jeho žena byla ve velmi těžké depresi, šlo jí o život. Byla od něho 4 500 km daleko a on sedal do letadla a musel svůj telefon vypnout. Po celou cestu domů se za svou ženu modlil a před očima se mu odvíjel léčivý mechanismus. Vše si zapisoval. Po všech těch letech studií stačily 3 hodiny v letadle a dostal to po čem toužil - Léčebný kód. Tento nový jednoduchý fyzikální systém odstraňující z těla stres aplikoval na své ženě a její deprese jak mávnutím kouzelného proutku nadobro zmizela.
Dr. Loyd se po celý následující rok soustředil na sledování a monitorování výsledků a ověřoval tento mechanismus pomocí testů HRV (test na variabilitu srdeční frekvence). Tuto klasickou lékařskou diagnostickou metodu, která umí vyhodnotit úrověn stresové zátěže v autonomním nervovém systému. U 86% případů stres z těla vymizel během 20 min.

Dnes Dr.Alex Loyd spolu s Dr. Benem Johnsenem metodu předávají na svých přednáškách po celém světě.
Dr. Ben Johnsen je lékař, který se metodou léčebných kódů vyléčil z Lou Gehringovy choroby. Tato nemoc je nevyléčitelná, končí smrtí zhuba do 5 let od prvních symtomů. V té době již měl dr.Ben silné záškuby svalů po celém těle a pramalou šanci na vyléčení. Léčebnými kódy se z této nemoci dostal za 3 týdny.
Dr. Ben Johnsen byl lékařem zabývající se léčbou rakoviny a prohlásil:"eden z příčin rakoviny, je neschopnost odpustit. Mnozí lidé umírají po vyléčení z rakoviny, nebo ji opětně dostávají, protože v sobě nedokážou překonat, hněv, strach,zlost a pocit nelásky atd."

Co způsobuje fyziologický stres a jeho následky pro naše tělo?

Co je to vlastně stres?

Tyto chybné názory způsobují stres v našem těle a tím způsobují syndrom boje a útěku.
Co se děje v těle?
Je to jako když neustále napňujeme barel s vodou a stále dodržujeme rysku a dáváme pozor, kdy vodu vypnout, aby přes ní nepřetekla. Ale jakmile se nám přívod vody rozbije, voda začne přetékat a vylévat se ven a všude je pak spoušť. A tak se to děje v našem těle. Jakmile se často dostáváme do stresových situací, tělo přestává fungovat, barel přetekl a naše tělo onemocní. Buňky, aby nepřišly o svou energii se dostávají do stavu“boj a útěk“ v těle se začne dít spousty věcí, aby buňky nepřišly o svou energii.
Změní se proudění krve, krev neteče do orgánů, ale proudí do svalů. V tu chvíli je pozastavena správná činnost orgánů: např střevo přestává zpracovávat potravu a játra, přestávají zpracovávat toxiny a vyvažovat hladinu elektrolitů v ledvinách. V tu chvíli se buňky uzavřou, aby si uchovaly svou energii. Nedostávají kyslík, zůstávají bez paliva a umírají.

Co se ale stane, když je člověk v neustálém stresu?

Když je v našem těle neustálé napětí, člověk je pod neustálým tlakem, svaly jsou stažené, začíná proces poškozování orgánů, odpojuje se náš imunitní systém a tělo onemocní.

Proč nedochází k našemu úplnému uzdravení?

Proč tolik lidí nedojde k úplnému uzdravení, když změní svou stravu a odkyselí se, začnou sportovat, pijí bylinné čaje a pojídají spousty doplňků a vitamínů, začnou cvičit, meditovat? Proč i když se rozhodnou léčit své staré rány a součastná traumata různými terapiemi? Proč jsme stále nemocní, když jsme vše ve svém životě změnili?
Proč?
Protože jsme v sobě zapomněli odtranit buněčné vzpomínky.

Co to je buněčná vzpomínka? Co nám brání v uzdravení?

Buněčná vzpomínka je vzpomínka uložená v našich buňkách po celém těle. Vznikají v prenatálu v dětství a v průběhu celého našeho života. Jsou to všechny situace, kdy jsme zažili strach, stres, smutek, beznaděj..atd. V těle dochází ke stresu a tělo se snaží tyto vzpomínky potlačit a zasunout hlouběji a hlouběji do našeho podvědomí. My sice na vědomé úrovni zapomeneme, ale podvědomí ne.
Negativní myšlenka je v zásadě lží a my potřebujeme do našich srdcí dávat pozitivní, láskyplné myšlenky..pravdu a světlo, abychom tyto lži opravili. Takže pokud např. věříte, že nejste dobří, nejste hodni lásky, uvěřili jste lži, protože jsme dobří a každý z nás si zaslouží lásku. Takže si můžeme říct, tam kde je lež je i tma, tam kde je světlo, je i láska. V místnosti kde je tma, stačí jen rozsvítit a opět všude září světlo :-)
Pokud vyléčíme buněčné vzpomínky, vyléčíme srdce jako zdroj našich problémů.

A jak již bylo v bibli napsáno a jak řekl král Šalamoun, který žil před 3000 lety:

"Především střež své srdce, vždyť z něho vychází život"
Jste tím, kým jste ve svém srdci . Čemu věříte ve svém srdci, tím jste doopravdy.

Léčebný kód dokáže neutralizovat tuto destruktivní frekvenci a tak tělo udržovat v neutrálním stavu - to je to, co člověk potřebuje ke svému uzdravení a aby si své zdraví udržel.

Naše vzpomínky tvoří přes 90% našeho podvědomí

Stanfordský biolog dr Bruce Lipton, je prvním člověkem, který ident. problémy duchovního srdce z vědeckého hlediska. 90 % co ovlivňuje naše myšlenky, jsou pocity jednání, jsou nevědomé vzpomínky a jsou uloženy v našem těle a říkáme jim buňečná paměť. My si pamatujeme pouze 10%. Spousty těchto vzpomínek obsahují negativní názory o nás samotných o druhých o životě o bohu a toto vytváří psychologický stres. Jeli tento stres dlouhodobý a silný, tak jejich reakce je většinou fyzická a tak vznikají zdravotní problémy (nemoci). Dr. Lipton říká, pokud dokážete uzdravit negativní myšlenky je možné vyléčit nemoci, dokonce nemoci danné genetikou.

Jak je možné, že je to 90% ?

Jsou to vzpomínky, které si už nepamatujeme. Některé byly krásné, jiné traumatizující. Např. rozbitá sklenička a křik babičky, rozbitá hračka a křik maminky, první plácnutí, stres z učitelů, tma při usínání, maturita, zklamání z kamarádky, zklamání z lásky…atd. Z toho všeho si naše vědomá mysl pamatuje jen 10%.
Tyto destruktivní a traumatizující stresové reakce v těle se aktivují, když se setkáme s podobnou situací, kterou jsme zažili kdysi a ani si ji už nemusíme pamatovat. Např. jsme prožili v dětství smutný zážitek ze svých narozenin a my cítíme, někdy ani nevíme proč slavení narozenin nemáme rádi. Vždy se naše nevědomá mysl oživí nepříjemnými pocity jako např. pocity smutku, napětí, beznaděje a vy ani nevíte proč a odkud přichází.
Naše vědomá mysl si pamatuje jen 10% z celého našeho života ostatních 90% jsou zakódované v podvědomí.

Traumatické vzpomínky vyvolávají určité reakce a my se často chováme, tak jak nechceme. Proč?

Všichni jsem zdědili po rodičích geneticky určité buněčné vzpomínky a vědecky je dokázáno, že jsou tyto vzpomínky zakódované do DNA každé naší buňky v našem těle. Při početí se spojí spermie s vajíčkem, které sebou nesou buněčné vzpomínky otce a matky jako i samotnou podobu nově narozeného človíčka.Tam už vznikají buněčné vzpomínky, které se přenášejí celým naším rodem. Nejvíce poznatků a informací člověk získává do svých 5 let od narození. Jsou to doslova tuny informací a prožitků jak krásných, tak traumatizujících a všechny jsou zakódované pomocí rozumu a zraku odpovídajícímu věku dítěte. Postupně se zaznamenávají ve stavu mozkových vln delty a théty. Takže v pěti letech zažijeme situaci, která nás ovlivňuje po zbytek života. Např. nás zklame kamarád ve školce a my jsme pak často zdrženliví a opatrní v navazování přátelství po celý svůj život ani nevíme proč. Nebo nám maminka řekne, že v těchto šatičkách jsme nacpaní a my do dospělosti máme pocit, že jsme ve všem boubelky a nikdy to vlastně není ono. Situaci stále vyhodnocujeme pětiletým rozumem, ač je nám třeba třicet let.
A tomu se říká buněčná vzpomínka, která se stále aktivuje a my se chováme kolikrát zvláštně ani nevíme vlastně proč. Tak nemáme šťastné vztahy, práci, nevěříme si apod…A to je to velké tajemství, které můžeme vyléčit tím, že vyléčíme buněčnou vzpomínku až do dětství. Vymažeme tyto traumata a nahradíme láskyplným obrazem pomocí léčebných kódů a tělo se začne uzdravovat.

Tím, že vyléčíme náš zdroj a tím je naše srdce, tím aktivujeme imunitní systém a naše tělo se začne uzdravovat. Léčebný kód odstraňuje stres přímo ve zdroji. Výzkum v kalifornském Institutu HeardMath dokazuje, že vyléčením stresu, se vyléčí i původní geny.

Jakmile uzdravíme naše vzpomínky, vyléčíme stres.

Jakmile vyléčíme stres, vyléčíme všechny naše problémy.

Dr. Loyd a Dr. Johnson dokazují ve své letité praxi, že Léčebné kódy aktivují čtyři léčivá centra a tím začne do našeho těla proudit úžasná a silně ozdravující energie, která uzdraví všechny naše buňky.

Tímto Vám chci představit metodu, která Vám může změnit celý Váš život a to jsou Léčebné kódy.

"Život je každý den plný zázraků po absolvování 12 kategorií." -)
  Copyright © 2015-2019 David Sopoušek