Domů
 
O mně
 
Semináře
 
Ceník
 
Novinky
 
Kontakt
 

Otázky a odpovědi

Co mohu očekávat, když začnu provádět léčebné kódy?
Jakmile začnete s léčebnými kódy pocítíte změny:
  1. V obrazu nebo ve vzpomínce, na které jste se zaměřili při provádění, mohou se začít postupně měnit, mazat.
  2. Ve fyzickém nebo nefyzickém problému, spojeným se vzpomínkou.
Pamatujte si, že léčebný kód léčí pouze obraz v srdci, kdy zmizí emoce spojená se vzpomínkou nikoli obraz. Ten tam zůstává. Mnozí lidé tvrdí, že jakmile se vyléčí vzpomínka, jako by danný obraz ztratil energii a přestane je ovládat. Nastává pocit klidu a vyřešení problému.

Mám přestat brát léky a má jejich užívání vliv na léčebný kód?
V žádném případě nevysazovat!!! Léčebné kódy nemají nahradit to, co užíváte. Je to doplněk léčebných postupů. Tato metoda se zaměřuje na duševní zdroj problému, jímž je odstranění buněčných vzpomínek, obrazů a mylných názorů, ale nikoliv na fyzické či psychické nemoci. Tím že odstraníme fyziologický stres, zharmonizujeme náš imunitní systém, který má pak volný prostor k léčení a naše tělo se uzdravuje.

Kdy uvidím zlepšení?
Dva lidé mohou mít podobný problém např. bolest hlavy, ale u každého z nich může být doba léčení jiná. Každý má jiné destruktivní vzpomínky. U jednoho může být doba třeba týden a u druhého to bude několik týdnů. Proč to tak je? Protože měli jen podobné příznaky, ale každý měl jiný problém. Velmi důležitá je trpělivost a všímat si i zlepšení, které se netýkají hned vašeho hlavního problému, ale cítíte se například klidnější, uvolněnější. Začnete vnímat, že se něco ve Vašem životě změnilo. Nejlepším způsobem, jak zjistit, že probíhají nějaké změny, je určovat si stupnici od 0-10 a pokud číslo klesá k nule, problém se snižuje a léčí. Důležitá je také vložená energie, tedy pravidelnost.

Mohou mne léčebné kódy nějak uškodit?
Na základě zkušeností nevíme o jediném člověku, kterému by tato metoda jakýmkoliv způsobem ublížila.

Je důležité mít přesné pozice rukou na léčivých centrech?
Snažte se provádět pozice, tak jak je znázorněno, není podstatné přesně na centimetry, ale nejdůležitějším faktorem je odhodlání a víra se léčit.

Co když se cítím po léčebném kódu hůře jak předtím?
1 člověk z 10 lidí může mít nepříjemné pocity. Je to jev zvaný Herxheimero reakce. Je to důkaz, že i když se Váš stav zhorší, Vy se ale přesto léčíte. Z těla odcházejí toxiny, viry a bakterie, můžete se proto cítit hůře až do té doby, dokud není detoxikace ukončena.

Nefungují Léčebné Kódy na principu Placebo efektu?
Opravdu ne. Placebo efekt nefunguje na děti a zvířata. Léčebné Kódy mají naopak velmi rychlé a pozitivní účinky u dětí, ale i zvířat. Děti, vzhledem ke svému vývoji, nejsou zatíženy tolik svými buněčnými vzpomínkami jako dospělí a proto je jejich léčebný proces mnohem rychlejší.

Co když jeden den vynechám?
Snažte se v léčení konkrétní nemoci, nebo problému nevynechávat ani jeden den, důslednost je podmínkou celého procesu. Pokud jeden den vynecháte, cvičte hned další den. Léčba se nepřeruší, ale je delší a pomalejší. Optimálně je třikrát denně 6 minut, nebo 2x denně 9 min, popřípadě 1x denně 18 min.

Jak úžasné je, že existuje něco čím se dá za pár minut denně vyléčit zdroj zdraví, úspěchů a vztahů.

"Život je každý den plný zázraků po absolvování 12 kategorií." -)
  Copyright © 2015-2019 David Sopoušek