Domů
 
O mně
 
Semináře
 
Ceník
 
Novinky
 
Kontakt
 

Postup
léčebných kódů

Tato metoda je výjmečná tím, že se v ní propojuje duchovní modlitba s přikládáním vlastních rukou na čtyři léčivá centra (čtyři fyzické systémy).
Modlitba je velmi důležitá a proto Vás Alex Loyd žádá, ať se zaměřujete především na ni a léčebný kód se stane součástí celého procesu (dodává modlitbě steroidy)

Máme čtyři centra:

Kořen nosu – hypofýza, velmi často označována jako hlavní žláza, protože řídí základní endokrinní procesy v těle a epifýzu.
Adamovo jablko neboli ohryzek – páteř a centrální nervový systém a štítná žláza.
Čelisti – reaktivní emocionální mozek včetně amygdaly a hipokampu a dále páteř a centrální nervový systém.
Spánky – vyšší funkce levé a pravé hemisféry mozku a hypotalamus.  1. kořen nosu (mezi kořenem nosu a středem obočí)
  2. adamovo jablko (přímo nad ohryzkem)
  3. čelisti (po obou stranách hlavy u spodní části dolní čelisti)
  4. spánky (po obou stranách hlavy asi 1,5 cm nad spánky a 1,5 cm dozadu)


Jak se aktivují léčivá centra?

Léčivá centra se aktivují pomocí vlastních prstů. Léčebný kód se aktivuje tak, že se namíří všech pět prstů obou rukou postupně na všechny čtyři léčivá centra, a to ve vzdálenosti sedm až osm centimetrů od těla. Ruce a prsty řídí proudění energie v léčivých centrech a ty pak aktivují energetický léčebný systém, jenž funguje podobně jako imunitní systém. Neničí viry a bakterie, ale zaměřuje se na vzpomínky spojené s určitou věcí, o níž člověk přemýšlí. Díky pozitivním léčivým energetickým frekvencím odstraňuje negativní a destruktivní frekvence a nahrazuje je pozitivními. Když buňky při provádění léčebného kódu přijímají zdravou energii, nezdravá energie je doslova vyrušena pozitivní energií. Jakmile je destruktivní frekvence odstraněna, začne celkový obraz rezonovat se zdravou energií, což přispívá k dobrému zdravotnímu stavu všech tělesných systémů.

Dr. Loyd udává tisíce svědectví klientů, kteří se takto zbavili nejrůznějších problémů, včetně nemocí tzv. "nevyléčitelných". Základní diagnostické testy (variabilita srdeční frekvence) ukazují, že po cvičení léčebného kódu je stres z těla odstraněn natrvalo.

Co je ona úžasná léčivá energie?

V čirém bílém světle jsou obsaženy všechny barvy a stejně tak jsou v čiré lásce obsaženy všechny kladné vlastnosti (odvaha, pravda, věrnost, radost, klid, trpělivost atd.). Dr. Loyd je přesvědčen, že energetická frekvence čiré lásky dokáže vyléčit cokoli – a že je to jediná síla, jež to dokáže. Vibrační frekvence lásky je tím nejvyšším léčivým zdrojem. Frekvence lásky se skrývá v každé milující myšlence našeho srdce. Protože jak řekl král Šalamoun, který byl znám svou moudrostí a porozumění k lidem před 3000 lety:

„Střež si své srdce nade vše, protože z něho vychází život“.

Postup kódování:

  1. Určete si situaci, která vás trápí.
  2. Identifikujte v sobě pocity, které jsou s ní spojené.
  3. Vybavte si chvíli ve svém životě, kdy jste se cítili stejně, i když situace byla odlišná. V případě pocitu např: úzkosti (představte si, kdy Vám bylo stejně). Pokud se vzpomínek vybaví víc, zkuste najít nejrannější vzpomínku. Ostatní podobné vzpomínky se automaticky mažou.
  4. Ohodnoťte vzpomínku (pokud lze nejranější) stupnicí 1-10. Přitom 10 je nejhorší a 0 je to již v pořádku.
  5. Začněte si říkat modlitbu zaměřenou na léčení a vložte do ní vše co jste odhalili (vzpomínka z doby na
  6. př. 4 roky úzkost ze zubaře a pod).

Modlitba:
"Přeji si, ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory, destruktivní buněčné vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s ……………………… ………………………….. (váš problém či určitá záležitost) jsou nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že mne prostoupí světlo, život a láska Boží. A též si přeji, ať se účinnost této léčby zvýší stonásobně, případně i vícekrát".

Jak dlouho provádět kód?

Každá pozice trvá asi 30 vteřin, přitom si opakujte tvrzení zaměřené na pravdu. Zaměřte se vždy na pozitivní věci. Znamená to, že si říkáte pravdu, které věříte. A představujete si láskyplné obrazy (obrazy, které jsou pro Vás krásné, kdy se cítíte uvolněně a šťastně).

Jak pomoci druhým lidem?

Touto technikou můžete také pomoci druhým lidem. Modlitbu v tomto případě upravíte tak, aby bylo zřejmé, pro koho je léčba určena. Po skončení ještě řekněte, že s láskou posíláte účinky této léčby dannému člověku. Nezapomeňte provádět cvičení 3x denně. Celkem minimálně 6 minut. Pokud budete pouze 1x denně, výsledky se také dostaví, jen léčba a výsledky budou trvat pomaleji.

Přeji hodně úspěchů a nezapomeňte:

"Život je každý den plný zázraků po absolvování 12 kategorií." -)
  Copyright © 2015-2019 David Sopoušek