Domů
 
O mně
 
Semináře
 
Ceník
 
Novinky
 
Kontakt
 

O mně

Jmenuji se Ivana Habersbergerová a jsem Rodinný průvodce 12 kategorií energetického léčení Léčebný kód A. Loyda, vyškolena Mirou Liškovou.
Energetickému duchovnímu léčitelství se věnuji od roku 2000, kdy jsem absolvovala kurzy numerologie, kineziologie, SRT,4st. reiky, 4 st. schambaly a jsem poradce zdravého životního stylu - zelené potraviny GW. Všechny tyto metody jsem zařadila do svého života a praktikovala na sobě, svých dětech a lidech.
Metoda léčebného kódu mě naprosto pohltila a přesvědčila o svých úžasných léčebných možnostech.

Knihu Léčebný kód od Alexe Loyda jsem dostala na konci roku 2012 od své kamarádky a během dvou dnů jí přečetla. Jako úplný amatér jí začala praktikovat na své malé dceři, která měla šilhavost očí a termín operace za 2 měsíce. Během měsíce a půl pravidelného několikadenního kódování se oči mé dcery úplně narovnaly a šilhavost zmizela. Na operaci sice má dcera šla, dle očního vyšetření tam vada byla. I přesto pro mě zůstal tento výsledek naprostým zázrakem a já kódům s láskou propadla. Do této doby žádný jiný způsob mé dceři nepomohl.

Začali jsme s kódy celá rodina i můj 70 letý otec. V roce 2013 jsem radostí jásala, když jsem zjistila, že do Prahy zavítá dr. Alex Loyd. Šla jsem na jeho seminář v tomto roce i v roce po té a po 3- letém denním kódování absolvovala Kurz pro rodinného průvodce 12 kategorií.

Seminář od jara provozuji každý měsíc na Florenci a velice ráda Vás jím provedu.

Srdečně Vás tímto zvu na můj víkendový seminář, který Vám změní celý život….

Protože věřte. Život je každý den plný zázraků „Hýčkejte si své vize a své sny, jako by to byly děti Vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete“
Napoleon Hill

  Copyright © 2015-2019 David Sopoušek